HAKKIMIZDA

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ...

Önem OSGB olarak 2014 yılında İstanbul ili Ataşehir  ilçesinde merkezimizi ve 2018 de ise Çekmeköy ilçesinde Şubemizi açmış bulunmaktayız. 

Yönetim Kurulu Başkanı    : Kerim BAL

Genel Müdür                      : Özgür KARATAÇ

İdari İşler Müdürü               : Ercan AYDIN

Genel Koordinatör             : Uğur ORUÇ

 

- İş yerlerinde reaktif değil proaktif çözümler üretmekteyiz. Amacımız 0 (SIFIR) iş kazası prensibiyle her sektörde yüzlerce firmaya hizmet vermekteyiz.

- Yasal anlamda yükümlülüklerinizden kurtulacak ve işyerinizde bir İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü oluşturacağız.

- İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Diğer Sağlık Personeli istihdamından kaynaklanan kıdem ve ihbar tazminatı yükümlülüğünüz olmayacak.

-İSGB(İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi) kurmanız durumunda olması gereken 12 m²’den az olmamak kaydıyla bir muayene ve ilkyardım odası ile 8 m²’den az olmamak kaydıyla bir İş Güvenliği Uzmanı odası bulundurma zorunluluğunuz olmayacaktır.

-Olası bir hastalık veya özel sebepten dolayı, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanının işe gelememesi durumunda, aynı niteliklere sahip bir personel zaman kaybı söz konusu olmadan görevi yürütecektir.

-İşletme körlüğünü ortadan kaldırarak, deneyimli bir kadro tarafından eksikler ve gereklilikler rapor halinde sunulacaktır.

-Bakanlıkla ilgili yasal süreç ÖNEM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ tarafından takip edilerek işverene rapor halinde sunulacaktır.+

+

+

+